DigitalCMS | Creative פתרונות מחשוב לעסקים
Creative פתרונות מחשוב לעסקים
 • חיפוש עבודה בשניות!

  אנו גאים להציג את האתר החדש לחיפוש עבודה ופרסום משרות דרושים. gamix.co.il דרושים מאפשר מגוון אפשרויות פרסום משרות ללא תשלום.

 • בניית אתרים שיווקיים

  CreativeDesignStudio מתמחה בבניית אתרים בפן השיווקי ומתמקדת במטרותיו של האתר לטווח הרחוק  כאשר היא דוגלת להתאים את האתר בהתאם לקהל היעד הפוטנציאלי של העסק ומימוש החזון העסקי.

 • קידום אתרים מקצועי

  חברת Creative-Design-Studio מספקת שרותי קידום אתרים מקצועיים בגוגל, אופטימיזציית אתר האינטרנט בהתאם להגדרות מנועי החיפוש, ניתן לראות תוצאות כבר בשבועות הראשונים במיקום גבוה יותר במנוע החיפוש.

 • בניית אתרים בהתאמה אישית!

  CreativeDesignStudio הינה חברה מקצועית אשר מתמחה במתן פתרונות אינטרנטיים יעילים, אנו מתמחים בתחום בניית אתרים באינטרנט בהתאמה אישית לצורכי הלקוח, שימוש במגוון טכנולוגיות מתקדמות ועמידה בסטנדרטים המובילים, הזמן עוד היום אתר מקצועי!

 • שרותי עיצוב אתרים

  חברת CreativeDesignStudio מספקת שרותי עיצוב אתרים מקצועיים, ייחודיים ומודרניים תוך עבודה תחת הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום.

 • שדרוג שרתים 2013

  לכבוד השנה החדשה, Creative Design Studio עבר לחוות שרתים חדשה ובבעלותנו כעת שרתים חדשים ומשודרגים יותר המאפשרים תפקוד אופטימלי לכל סוגי אתרי האינטרנט, ללקוחות קיימים המעבר של האתר  לשרת החדש ייעשה ללא תשלום.

 • אחסון למקדמי אתרים

  Creative Design Studio מספקת שרות אחסון למקדמי אתרים אשר מאפשר  לאחסן אתרים שמקושרים אחד לשני באופן אשר יראה לגוגל כאתרים שונים אחד מהשני המאוחסנים על שרתים נפרדים.

 • חבילות אחסון

  Creative Design Studio שמחה לבשר כי חבילות אחסון אתרים שלנו עלו סוף סוף לאוויר, לפרטים ורכישה יש לפנות לדף צור קשר 

Creative פתרונות מחשוב לעסקים

עם התפתחות הטכנולוגיה נוצרה השאיפה להתנתק מהתלות ברכישת תשתיות מחשוב וציוד מחשבים יקר. ציוד זה מתבטא ברכישת רישיונות תוכנה, חדרי שרתים וגורפים אחריהם הוצאות כספיות רבות על העסקת אנשי מקצוע בתחום ה-IT על מנת לתחזק ולנהל ברמת האדמיניסטרציה עבור מערכות המחשוב והמידע בארגון.
חברת CreativeDesignStudio מספקת פתרונות מחשוב לעסקים וארגונים בעת קבלת ההחלטה למעבר מערכות המחשוב בארגון לענן וצריכת פתרונות ענן מתקדמים ליעילות מערך המחשוב וסביבת העבודה הארגונית.
 

מדוע מעבר לענן כה אופטימלי היום

טכנולוגיית מחשוב ענן ועמה פתרונות המחשוב אשר מסופקים למגזר העסקי מהווים ערך אופטימלי בשל המקצועיות והיעילות הרבה שניתן לספק לעסק מבחינת תמיכה, תחזוקת המערך מרחוק, חוסר התלות בתשתיות, חסכון כלכלי משמעותי וייעול עבודתם של עובדי הארגון.
מחשוב ענן היינה טכנולוגיה מתקדמת אשר צוברת תאוצה בעולם המודרני והעכשווי שלנו והצפי הוא שבעתיד הקרוב נעבוד רק מול ענן.
באמצעות טכנולוגיה זו ניתן להתחבר לענן (דימוי לרשת האינטרנט) ולצרוך שירותים מתקדמים ויעילים באופן וירטואלי וחיצוני לחלוטין ללא כל צורך ברכישת תשתיות וציוד.
 
לצורכי השוואה, נבין כיצד העולם העסקי היה מונהג קודם לכן לפני שהשתמשנו בשירותי ענן. עסקים רבים אינם תפקדו ביעילות הפוטנציאלית והמקסימלית שאליה יכלו להגיע וזאת בשל העובדה כי עובדי הארגון היו צריכים להתעסק בכל מה שמתקשר לתחזוקת מערך המחשוב כאשר היום ישנם שירותים שעושים זאת ומאפשרים לעובד להתעסק בתפקידו באופן יעיל בהרבה יותר.
כאשר היינו מגבים נתונים באמצעות התקנים פיזיים לדוגמת דיסקים, כוננים חיצוניים והתקני USB היה את הסיכוי לכך כי התקנים אלה יכלו ללכת לאיבוד, להיגנב או שיבוצע נזק בלתי הפיך שלא יאפשר את קריאת המידע המגובה.
היה צורך בהעסקת אנשי צוות בתחום ורכישת רישיונות תוכנה וציוד מחשבים יקר אשר כיום ניתן להחליף כל זאת באמצעות שירותים וירטואליים גמישים לחלוטין.
 

אילו פתרונות מחשוב מסופקים לעסק שלך

במסגרת שירותי מחשוב ענן ותחום ה-IT ניתן באופן משמעותי לשפר את יעילות מערכות המידע והמחשוב בעסק על ידי שירותים וירטואליים וחיצוניים שמסופקים למשתמש דרך התחברותו לענן.
שירותים רבים אשר דרשו עד כה את תמיכתם של עובדי הארגון ובכך לא לאפשר תפקוד אופטימלי שלהם במסגרת תפקידם או העסקת אנשי מקצוע ותשתיות הכוללות הוצאות כספיות רבות.
להלן מספר פתרונות אשר ניתן לצרוך באמצעות טכנולוגיית ענן.
 • גיבוי מרחוק – באמצעות פתרונות ה-IT ניתן לייעל באופן משמעותי את כל מה שקשור לאבטחת מידע וגיבוי נתונים ומידע באופן מאובטח עם יכולת שחזור על כל נזק או תקלה. ההבדל בין גיבוי מרחוק לפתרונות גיבוי פיזיים הוא שאין צורך בתלות בעובדי הארגון על מנת לגבות באופן ידני את כלל הנתונים. הגיבוי מתבצע באופן מאובטח תוך הצפנת הנתונים והעברתם אל עבר שרתים וירטואליים מרוחקים.
 • אנטי ספאם – באמצעות שירותי אנטי ספאם של חברת CreativeDesignStudio ניתן לייעל באופן משמעותי את סביבת העבודה של הארגון סביב תיבות הדואר אלקטרוני המושתתות על גבי שרת חוץ ללא תמיכה ישירה. פתרונות מחשוב על בסיס ענן מאפשרים לספק את התמיכה הנדרשת באמצעות הסרת ספאם, סריקת תיבת הדואר לווירוסים, תמיכה מרחוק ועוד.
 • תמיכה מרחוק – אין צורך בהעסקת אנשי צוות לתחזוקה ואדמיניסטרציה, כאשר צוות המומחים של ספק שירותי ענן מספק עבורכם תמיכה 24 שעות, 7 ימים בשבוע 365 יום בשנה.
 • ניטור שרתים – ניתן באופן מקצועי לקבל דו"ח אודות סטטוס השרת ישירות לתיבת הדואר האישית שלכם או באמצעות הודעת SMS. כך ניתן לספק תרופה למכה טרם בעיה אשר נתגלתה בשרת השפיעה על משתמש הקצה.
 • גמישות מלאה – ניתן לצרוך בכמות השירותים והמשאבים באופן מוגדל או מוקטן. דינמיות מלאה המתבססת על פי גמישות העסק ובהתאם לצרכיו האישיים.
 

ענן כפתרון כלכלי לארגון

כאשר עסקים וחברות בוחרים בטכנולוגיית מחשוב ענן, הם עושים זאת בשל שתי סיבות עיקריות. הראשונה היא בשל שלל הפתרונות והשירותים המקצועיים והאופטימליים אשר מסופקים לארגון והשנייה היא בשל יתרונותיו הכלכליים.
 • שלם אך ורק על מה שאתה משתמש – באמצעות פתרונות מחשוב לעסקים של חברת CreativeDesignStudio ניתן לשלם אך ורק עבור מה שאתם צורכים ולא מעבר לכך.
 • אין כל צורך ברכישת תשתיות נוספות לתשתיות הקיימות. הכל מתרחש באופן וירטואלי וחיצוני בענן.
 • אין צורך בהעסקת אנשי מקצוע בתחום ה- IT. ניתן לחסוך הוצאות רבות על העסקת עובדים בתחום ה-IT כשכל התמיכה ברמה האדמיניסטרטיבית והניהולית מתבצעת על ידי צוות מומחים אשר מספקים תמיכה מרחוק.
 • ניתן לחסוך בהוצאות על משאבי אנרגיה כגון צריכת חשמל על ידי מעבר לענן ירוק וחיוני לאיכות הסביבה.


כל זכויות שמורות לאתר DigitalCMS