DigitalCMS | שירותי פיתוח אתרים בחינם
שירותי פיתוח אתרים בחינם
 • חיפוש עבודה בשניות!

  אנו גאים להציג את האתר החדש לחיפוש עבודה ופרסום משרות דרושים. gamix.co.il דרושים מאפשר מגוון אפשרויות פרסום משרות ללא תשלום.

 • בניית אתרים שיווקיים

  CreativeDesignStudio מתמחה בבניית אתרים בפן השיווקי ומתמקדת במטרותיו של האתר לטווח הרחוק  כאשר היא דוגלת להתאים את האתר בהתאם לקהל היעד הפוטנציאלי של העסק ומימוש החזון העסקי.

 • קידום אתרים מקצועי

  חברת Creative-Design-Studio מספקת שרותי קידום אתרים מקצועיים בגוגל, אופטימיזציית אתר האינטרנט בהתאם להגדרות מנועי החיפוש, ניתן לראות תוצאות כבר בשבועות הראשונים במיקום גבוה יותר במנוע החיפוש.

 • בניית אתרים בהתאמה אישית!

  CreativeDesignStudio הינה חברה מקצועית אשר מתמחה במתן פתרונות אינטרנטיים יעילים, אנו מתמחים בתחום בניית אתרים באינטרנט בהתאמה אישית לצורכי הלקוח, שימוש במגוון טכנולוגיות מתקדמות ועמידה בסטנדרטים המובילים, הזמן עוד היום אתר מקצועי!

 • שרותי עיצוב אתרים

  חברת CreativeDesignStudio מספקת שרותי עיצוב אתרים מקצועיים, ייחודיים ומודרניים תוך עבודה תחת הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום.

 • שדרוג שרתים 2013

  לכבוד השנה החדשה, Creative Design Studio עבר לחוות שרתים חדשה ובבעלותנו כעת שרתים חדשים ומשודרגים יותר המאפשרים תפקוד אופטימלי לכל סוגי אתרי האינטרנט, ללקוחות קיימים המעבר של האתר  לשרת החדש ייעשה ללא תשלום.

 • אחסון למקדמי אתרים

  Creative Design Studio מספקת שרות אחסון למקדמי אתרים אשר מאפשר  לאחסן אתרים שמקושרים אחד לשני באופן אשר יראה לגוגל כאתרים שונים אחד מהשני המאוחסנים על שרתים נפרדים.

 • חבילות אחסון

  Creative Design Studio שמחה לבשר כי חבילות אחסון אתרים שלנו עלו סוף סוף לאוויר, לפרטים ורכישה יש לפנות לדף צור קשר 

שירותי פיתוח אתרים בחינם

 
רשת האינטרנט מהווה מקור מידע מוביל ומרכזי, באמצעותו ניתן למצוא מידע אודות כל תחום ונושא באמצעות פילטרים אשר מסווגים אתרים ודפי אינטרנט על פי תחומי העניין בהתאם למילות המפתח, בשל היותו מקור כה פוטנציאלי, מיליוני גולשים מדי יום מחפשים מידע אודות שירותים ועסקים שונים, דבר אשר הוביל עסקים רבים לפנות אל עבר האינטרנט על מנת להרחיב את שירותיהם לקהל יעד פוטנציאלי וחשיפה מקסימלית ובעקבות זאת גברו הפניות לחברות פיתוח אתרים בשוק, רשת האינטרנט מציעה מגוון חברות לבניית אתרים, חלקן מציעות שירותים בחינם אשר לקוחות רבים מתפתים ומקבלים מבלי להיות מודע להשלכות הרבות בכך.
 

למי מומלץ שירותי פיתוח אתרים בחינם ומדוע ?

שירותי פיתוח אתרים בחינם הנם שירותים אשר מאפשרים קבלת אתר אינטרנט עם עיצוב, חבילת אחסון ואף לעתים מערכת ניהול תוכן והכל בחינם, לקוחות רבים רואים זאת כפיתוי, אך לא עבור כל לקוח שירות מסוג זה הנו שירות אופטימלי ואף יכול לפגוע באופן משמעותי ברווחיות ושיווקיות העסק.
שירותי בניית אתרים בחינם מתאימים בעיקר לאנשים פרטיים אשר אינם פותחים אתר למטרת שיווק או פרנסה או רווחיות כלשהי, אלא לביסוס רעיון באינטרנט או כל דבר אחר אשר השלכות של שירות זה לא יפגעו בו.
בין היתרונות בשירות בניית אתרים בחינם, נמנים;
 • אתר בחינם – באמצעות שירות מסוג זה, ניתן לספק אתר אינטרנט בחינם, רבים לא יכולים להרשות לעצמם לקנות שירותי פיתוח בשל התקציב הרב הנדרש לשם כך.
 • זמן קצר – שירותי בנייה בחינם, מציעים אתר אינטרנט תוך מספר דקות באמצעות מערכת אשר מאפשרת בחירת תבניות מרשימה מוגדרת ובנייה תוך זמן מצומצם.
 • שירותי אחסון בחינם – חברות מסוימות מציעות בין היתר שירותי אחסון אתרים בחינם, שירות זה דרך חברה מקצועית עולה עשרות עד מאות שקלים בחודש תלוי בגודל המערך הנדרש.
 • מערכת ניהול תוכן – באמצעות מערכת ניהול תוכן ניתן לאפשר עבור הלקוח להוסיף תכנים לערוך אותם כאוות נפשו בקלות ובפשטות, ללא כל סיבוכיות עם הקוד.
 

חסרונות בשירותי בניית אתרים בחינם

מנגד היתרונות אשר קיימים, ישנם חסרונות רבים שיש לקחת אותם בחשבון בעת בניית אתר בחינם.
 • פרסומות – על מנת והחברה אשר מספקת שירותים אלו בחינם, תוכל להתפרנס, נעשה הדבר באמצעות השמת פרסומות בכל אתר האינטרנט שלכם, פרסומות אלו עלולות להכיל תוכן תחרותי שיווקי אודות המתחרים שלכם, כמו כן פרסומות רבות פוגעות במקצועיות שלכם ובתוכן הכולל באתר על ידי מכשול ויזואלי לעיני הגולשים הרבים, דבר אשר יכול לגרום לאותם גולשים לעבור אל האתר הבא.
 • עיצוב בהתאמה אישית – באמצעות שירותי בנייה בחינם, לא ניתן לאמוד את ערך העסק ולשקף את הייחודיות שלו מאחר והעיצוב עצמו מתבצע באמצעות תבניות קיימות אשר לא נותנות מקום להבעת ייחודיות העסק ובעל קונספט דומה לפרויקטים אחרים, דבר אשר אינו משקף מקצועיות ולא מספק את הבולטות הנדרשת ברשת על מנת להצליח.
 • שירותי אחסון אתרים – שירותי אחסון אשר מסופקים, הנם ירודים על גבי מערך שרתים ירוד ולא מקצועי, שרתים אשר מאחסנים עשרות אתרים על עצמם וניצול משאבים לא אופטימלי, דבר אשר פוגע באופן משמעותי בתפקוד האתר וביצועיו, לדוגמת טעינה מהירה של האתר.


כל זכויות שמורות לאתר DigitalCMS