DigitalCMS | קידום חנות וירטואלית
קידום חנות וירטואלית
 • חיפוש עבודה בשניות!

  אנו גאים להציג את האתר החדש לחיפוש עבודה ופרסום משרות דרושים. gamix.co.il דרושים מאפשר מגוון אפשרויות פרסום משרות ללא תשלום.

 • בניית אתרים שיווקיים

  CreativeDesignStudio מתמחה בבניית אתרים בפן השיווקי ומתמקדת במטרותיו של האתר לטווח הרחוק  כאשר היא דוגלת להתאים את האתר בהתאם לקהל היעד הפוטנציאלי של העסק ומימוש החזון העסקי.

 • קידום אתרים מקצועי

  חברת Creative-Design-Studio מספקת שרותי קידום אתרים מקצועיים בגוגל, אופטימיזציית אתר האינטרנט בהתאם להגדרות מנועי החיפוש, ניתן לראות תוצאות כבר בשבועות הראשונים במיקום גבוה יותר במנוע החיפוש.

 • בניית אתרים בהתאמה אישית!

  CreativeDesignStudio הינה חברה מקצועית אשר מתמחה במתן פתרונות אינטרנטיים יעילים, אנו מתמחים בתחום בניית אתרים באינטרנט בהתאמה אישית לצורכי הלקוח, שימוש במגוון טכנולוגיות מתקדמות ועמידה בסטנדרטים המובילים, הזמן עוד היום אתר מקצועי!

 • שרותי עיצוב אתרים

  חברת CreativeDesignStudio מספקת שרותי עיצוב אתרים מקצועיים, ייחודיים ומודרניים תוך עבודה תחת הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום.

 • שדרוג שרתים 2013

  לכבוד השנה החדשה, Creative Design Studio עבר לחוות שרתים חדשה ובבעלותנו כעת שרתים חדשים ומשודרגים יותר המאפשרים תפקוד אופטימלי לכל סוגי אתרי האינטרנט, ללקוחות קיימים המעבר של האתר  לשרת החדש ייעשה ללא תשלום.

 • אחסון למקדמי אתרים

  Creative Design Studio מספקת שרות אחסון למקדמי אתרים אשר מאפשר  לאחסן אתרים שמקושרים אחד לשני באופן אשר יראה לגוגל כאתרים שונים אחד מהשני המאוחסנים על שרתים נפרדים.

 • חבילות אחסון

  Creative Design Studio שמחה לבשר כי חבילות אחסון אתרים שלנו עלו סוף סוף לאוויר, לפרטים ורכישה יש לפנות לדף צור קשר 

קידום חנות וירטואלית

 

חנות וירטואלית איכותית לא תפורסם רק בזכות עיצוב החנות המושקע אשר בוצע על ידי מעצבי אתרים מקצועיים ביותר ולא בזכות המוצרים הנמצאים בחנות.

סיימנו להקים את החנות הוירטואלית ולעדכן אותה , אך מתוקף תפקידנו להפוך אותה לפופולרית עלינו לגרום איכשהו לתזרים גולשים קבוע ומירבי, חשיפה רבה, פרסום וקידום.
קידום חנות וירטואלית הינו שלב קריטי התורם לפרסום החנות ולהפיכתה לרווחית.
 

כיצד פועל קידום חנות וירטואלית באינטרנט ? 

 • קודם כל חשוב שהקוד התכנותי שעליו בנויה ועומדת החנות האלקטרונית יהיה תקין, מנועי החיפוש וגוגל בראשם אוהבים לקרוא קוד תקין וקריא.
 • עדכון לקוחות – שליחת דואר אלקטרוני ללקוחות קיימים אודות מבצעים חדשים בחנות או מוצרים חדשים שרק הגיעו או מוצרים שעומדים להגמר משאיר את הלקוח מעודכן ואף גורם לו להכנס בחזרה לחנות כדי לרכוש משהו לפני שהמבצע אוזל.
 • רלוונטיות – כאשר לקוח מעוניין לרכוש מוצר כלשהו מהחנות הוירטואלית שלכם היא מאחר והוא בא בשביל המוצר הספציפי בלבד, כאשר החנות הוירטואלית מראה ללקוח מוצרים הדומים למוצרים אשר הלקוח עיין בהם בעבר או רכש בעבר הוא נחשף למוצרים אשר לא הכיר עד כה , דרך זו מאפשרת הזדמנות ללקוח לבצע עוד רכישה למוצר שהוא לא הכיר אך התעניין בו כעת.
 • פרסום ברשתות חברתיות הוכיח כבר כי רוב החשיפה כיום נמצאת ברשתות החברתיות כגון טוויטר, פייסבוק, יוטוב ועוד, הקמת דף ברשתות ובו אתם מפרסמים את השרות שלכם עם קישור לחנות והוספת כפתור LIKE לפייסבוק על מנת ויוכלו לבצע את הפרסום בשבילך, כפתורי הלייק של הפייסבוק וכפתור ה"ציוץ" של הטוויטר הוכיחו כבר שהם משמשים בתפקידם בתור קולות המשפיעים על דירוג אתרי אינטרנט במנועי החיפוש לכן אין להזניח אלמנט זה.
 • תיאור על כל מוצר – טקסט המסביר באופן מפורט על המוצר כולל מחיר המוצר ותמונה הממחישה כיצד המוצר נראה יעלו את סיכוייכם למכור מוצר מסויים.
 • עדכנות – חנות וירטואלית אשר מראה חידושים ועדכונים ופרסומים ומראה פעילות באתר מקבלת ערך גבוה יותר בתוצאות החיפוש מחנויות אשר לא משקיעות זמן בזה, כך שאם יש לכם זמן לכתוב מאמרים אינפורמטיביים אודות החנות או על מוצריה/סוג השרות המסופק על ידה, אל תהססו.

 

דגשים חשובים כחלק מהקידום

כתיבת מאמרי תוכן ואופטימיזציית האתר כחלק משלבי קידום אתרים הינם שלבי חובה לשימוש אם ברצונכם להתקדם ולקבל חשיפה , הקפדה על כל כללי הקידום הכוללים כתיבה נכונה ואיכותית ולא מוזנחת, הקפדה על מילות מפתח ללא הגזמה, מערך קישורים איכותי כל אלה תורמים באופן ניכר לדירוג האתר בתוצאות במנועי החיפוש,כמו כן מודעות ופרסומות על ידי קידום ממומן באים גם בידי חשבון אך בחירה בין קידום ממומן לקידום אורגני תהיה בחירה שלכם.


כל זכויות שמורות לאתר DigitalCMS