DigitalCMS | קידום אתרים מהר יותר משחושבים
קידום אתרים מהר יותר משחושבים
 • חיפוש עבודה בשניות!

  אנו גאים להציג את האתר החדש לחיפוש עבודה ופרסום משרות דרושים. gamix.co.il דרושים מאפשר מגוון אפשרויות פרסום משרות ללא תשלום.

 • בניית אתרים שיווקיים

  CreativeDesignStudio מתמחה בבניית אתרים בפן השיווקי ומתמקדת במטרותיו של האתר לטווח הרחוק  כאשר היא דוגלת להתאים את האתר בהתאם לקהל היעד הפוטנציאלי של העסק ומימוש החזון העסקי.

 • קידום אתרים מקצועי

  חברת Creative-Design-Studio מספקת שרותי קידום אתרים מקצועיים בגוגל, אופטימיזציית אתר האינטרנט בהתאם להגדרות מנועי החיפוש, ניתן לראות תוצאות כבר בשבועות הראשונים במיקום גבוה יותר במנוע החיפוש.

 • בניית אתרים בהתאמה אישית!

  CreativeDesignStudio הינה חברה מקצועית אשר מתמחה במתן פתרונות אינטרנטיים יעילים, אנו מתמחים בתחום בניית אתרים באינטרנט בהתאמה אישית לצורכי הלקוח, שימוש במגוון טכנולוגיות מתקדמות ועמידה בסטנדרטים המובילים, הזמן עוד היום אתר מקצועי!

 • שרותי עיצוב אתרים

  חברת CreativeDesignStudio מספקת שרותי עיצוב אתרים מקצועיים, ייחודיים ומודרניים תוך עבודה תחת הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום.

 • שדרוג שרתים 2013

  לכבוד השנה החדשה, Creative Design Studio עבר לחוות שרתים חדשה ובבעלותנו כעת שרתים חדשים ומשודרגים יותר המאפשרים תפקוד אופטימלי לכל סוגי אתרי האינטרנט, ללקוחות קיימים המעבר של האתר  לשרת החדש ייעשה ללא תשלום.

 • אחסון למקדמי אתרים

  Creative Design Studio מספקת שרות אחסון למקדמי אתרים אשר מאפשר  לאחסן אתרים שמקושרים אחד לשני באופן אשר יראה לגוגל כאתרים שונים אחד מהשני המאוחסנים על שרתים נפרדים.

 • חבילות אחסון

  Creative Design Studio שמחה לבשר כי חבילות אחסון אתרים שלנו עלו סוף סוף לאוויר, לפרטים ורכישה יש לפנות לדף צור קשר 

קידום אתרים מהר יותר משחושבים

המאמר הרביעי בסדרה, מתוך 30(אוהו יש לי הרבה עוד לכתוב) מתעסק באיך להאיץ את התוצאות. וכעת אפשר להגיד שקל יותר ממה שחושבים לכתוב מאמר של 300 מילה והייתי ללא ספק מטיל על בן אדם משימה של 10 מאמרים ליום(אם אני יכול לכתוב 30 אז לבטח בן אדם מן השורה יכול לכתוב 10).
 
בזמנו, כאשר העסקנו מקדמי אתרים(או יותר נכון כותבי תכנים) במשרה מלאה, הם כתבו 5 מאמרים ליום, ועכשיו אחרי שאני רואה כמה זה קל להגיע ל 300 מילה, אני לגמרי חושב שהשכר שלהם היה במקום(לא שילמנו הרבה, לא בגלל שאנחנו קמצנים בגלל שנתנו מחירים טובים ללקוחות).
 
טוב, אז לאחר הקדמה מפולפלת בה שיתפתי קצת ברזי החברה, הנה התוכן לו ציפינו כל כך, איך להאיץ את הקידום.
 
קידום אתרים מהיר

איך לקדם מהר יותר

קודם כל, הכל פונקציה של כמות הזמן שאתה משקיע, אם עקבת אחרי הכתבות בסדרה, ראית שאני אישית משקיע זמן בכתיבת התוכן. ומי אני? ובכן אפשר לתאר אותי כבעל חברה, כמתכנת או כגרפיקאי, אבל מה שבטוח: אני לא כותב תכנים מקצועי.
 
למרות כל זאת, לקחתי על עצמי את המשימה לכתוב את התכנים. למה אתה שואל? ובכן מתוך הבנה כי הניסיון שלי תורם לתוכן המאמר, אני נדרש להעביר את הידע אל הגולש בצורה יעילה והדרך היחידה לעשות זאת היא לכתוב תוכן איכותי הממוקד לגולשים.
 
התשובה בגוף השאלה, מהר יותר – טוב יותר, על מנת להיות טוב יותר, אתה צריך להקדיש יותר מעצמך לתהליך הקידום של האתר שלך ולכן גם לכתוב תוכן.
 
והנה הבאזר מגיע, המאמר הזה יהיה קצר יותר כי הגענו לדד ליין של התוכן, אבל תמשיכו לקרוא איתנו במאמר הבא בסדרה, קידום אתרים למתקדמים, זה כל השוני.
 
בנימה זאת, ארצה לציין כי קידום אתרים הוא תחום דינמי שמשתנה בכל יום, לכן הרלוונטיות של הכתבות בתחום משתנה מעת לעת ויש לבדוק באיזה תאריך נכתבה הכתבה – למשל אנחנו יודעים מסדרת הכתבות שלנו שמה שלרוונטי עבורנו היא שנת 2021.


כל זכויות שמורות לאתר DigitalCMS