DigitalCMS | קידום אתרים באמצעות אופטימיזציה
קידום אתרים באמצעות אופטימיזציה
 • חיפוש עבודה בשניות!

  אנו גאים להציג את האתר החדש לחיפוש עבודה ופרסום משרות דרושים. gamix.co.il דרושים מאפשר מגוון אפשרויות פרסום משרות ללא תשלום.

 • בניית אתרים שיווקיים

  CreativeDesignStudio מתמחה בבניית אתרים בפן השיווקי ומתמקדת במטרותיו של האתר לטווח הרחוק  כאשר היא דוגלת להתאים את האתר בהתאם לקהל היעד הפוטנציאלי של העסק ומימוש החזון העסקי.

 • קידום אתרים מקצועי

  חברת Creative-Design-Studio מספקת שרותי קידום אתרים מקצועיים בגוגל, אופטימיזציית אתר האינטרנט בהתאם להגדרות מנועי החיפוש, ניתן לראות תוצאות כבר בשבועות הראשונים במיקום גבוה יותר במנוע החיפוש.

 • בניית אתרים בהתאמה אישית!

  CreativeDesignStudio הינה חברה מקצועית אשר מתמחה במתן פתרונות אינטרנטיים יעילים, אנו מתמחים בתחום בניית אתרים באינטרנט בהתאמה אישית לצורכי הלקוח, שימוש במגוון טכנולוגיות מתקדמות ועמידה בסטנדרטים המובילים, הזמן עוד היום אתר מקצועי!

 • שרותי עיצוב אתרים

  חברת CreativeDesignStudio מספקת שרותי עיצוב אתרים מקצועיים, ייחודיים ומודרניים תוך עבודה תחת הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום.

 • שדרוג שרתים 2013

  לכבוד השנה החדשה, Creative Design Studio עבר לחוות שרתים חדשה ובבעלותנו כעת שרתים חדשים ומשודרגים יותר המאפשרים תפקוד אופטימלי לכל סוגי אתרי האינטרנט, ללקוחות קיימים המעבר של האתר  לשרת החדש ייעשה ללא תשלום.

 • אחסון למקדמי אתרים

  Creative Design Studio מספקת שרות אחסון למקדמי אתרים אשר מאפשר  לאחסן אתרים שמקושרים אחד לשני באופן אשר יראה לגוגל כאתרים שונים אחד מהשני המאוחסנים על שרתים נפרדים.

 • חבילות אחסון

  Creative Design Studio שמחה לבשר כי חבילות אחסון אתרים שלנו עלו סוף סוף לאוויר, לפרטים ורכישה יש לפנות לדף צור קשר 

קידום אתרים באמצעות אופטימיזציה

רשת האינטרנט מאפשרת גלישה בו זמנית של מיליוני גולשים, כל גולש נתקל בעשרות עסקים וירטואליים בכל יום, זהו הגולש הפשוט יחד איתו קיים הגולש הפוטנציאלי אשר מחפש במנועי החיפוש אתכם עסק או חברה אשר מספקים את השרות הנדרש עבורו בצורה המקצועית ביותר.

על ידי קידום אתרים מקצועי אשר עיקר מטרתו הוא ייעול והשבחת אתר האינטרנט ניתן לטפס בתוצאות הדירוג במנועי החיפוש ולהנות מתזרים גולשים קבוע, קהל יעד פוטנציאלי ויחס המרה רחב.
 

קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים אורגני בגוגל עוסק באופטימיזציית אתר האינטרנט על ידי שיפור המבנה והתוכן באתר, תהליך זה מתבצע בהתמקדות על מספר פרמטרים אשר הוגדרו על ידי גוגל כחלק מאלגוריתם חכם במיוחד הנועד לקבוע על סמך מה לקבוע דירוג לכל אתר אינטרנט וכיצד לקבוע איכות אתר אחד על פני השני.
 

מחקר מילות מפתח

חלק עיקרי ביותר בהשבחת אתר אינטרנט היינו ההתייחסות למילות המפתח אותן אנו בוחרים לקידום, על מנת לדעת מה היא מילת המפתח הפוטנציאלית ביותר עבור העסק, אתר האינטרנט יש צורך להתמקד בנקודות הבאות;
 • נפח חיפוש – יש לבדוק באמצעות כלי מילות מפתח של גוגל, נפח חיפוש לגבי מילות מפתח פוטנציאליות, ככל שיותר מחפשים את הערך כך התזרים וכמות הגולשים אלייכם יהיה רב.
 • אופי תחרות – בדיקות מעקב לגבי אופי התחרות אודות מילת המפתח המבוקשת יכול לתרום רבות בעת ההחלטה על בחירת ערך הקידום ואף יכול להעיד על קושי בקידום הערך לפי כמות התחרות במנועי החיפוש.
 • רלוונטיות – חשוב שמילת המפתח תהיה רלוונטית לנושא של אתר האינטרנט והעסק , שיבוץ בכותרות, בעת קישור ערך כלשהו ובטקסט במודרציה הנכונה תורם לקידום האתר באופן משמעותי.
 

אופטימיזציית קוד ותוכן

לפני שעסק מחליט על פרוצדורת קידום עבור העסק, חשוב שבעת בחירת חברה לבניית אתרים יבחר בעל העסק בחברה אשר בונה אתר אופטימלי לקידום, אופטימיזציית קוד יכולה לכרוך בעלויות רבות ונוספות באתרי אינטרנט אשר נבנו לא מקצועית ולא בהתאמה לקידום.
 
אופטימיזציית תוכן מצד שני מתייחסת לבנייה וכתיבה של תוכן איכותי, מקצועי ורלוונטי עבור הגולש, שימוש בכותרות וטיפוגרפיה מקצועית לבניית תוכן קריא וסדיר היינו החבל הדק בין השארותו של הגולש באתר, קריאת התוכן ועיון בדפי אינטרנט אחרים לבין יציאתו מהאתר תוך מספר שניות בודדות.
 

בניית מערך קישורים באינטרנט

אחד הפרמטרים החשובים ביותר לקידום אתר אינטרנט בגוגל היינו מערך קישורים איכותי, לא כל קישור יתאים, יש צורך בקישורים מאומתים אשר עוסקים באותו נושא בו אתם עוסקים, רצוי קישורים ממקורות איכותיים מוסדות ממשלתיים ואקדמאיים, אפילו מתחרים שלכם.
גוגל רואה אתרי אינטרנט אשר מתקשרים אלייכם, סימן כי האתר היינו איכותי ומקור מידע עדכני ורלוונטי להרבה גורמים ולא רק לגולש הקטן ועל סמך זאת מנועי החיפוש מקדמים את האתר בהתאם.


כל זכויות שמורות לאתר DigitalCMS