DigitalCMS | פיתוח אתרים על פי תקני W3C
פיתוח אתרים על פי תקני W3C
 • חיפוש עבודה בשניות!

  אנו גאים להציג את האתר החדש לחיפוש עבודה ופרסום משרות דרושים. gamix.co.il דרושים מאפשר מגוון אפשרויות פרסום משרות ללא תשלום.

 • בניית אתרים שיווקיים

  CreativeDesignStudio מתמחה בבניית אתרים בפן השיווקי ומתמקדת במטרותיו של האתר לטווח הרחוק  כאשר היא דוגלת להתאים את האתר בהתאם לקהל היעד הפוטנציאלי של העסק ומימוש החזון העסקי.

 • קידום אתרים מקצועי

  חברת Creative-Design-Studio מספקת שרותי קידום אתרים מקצועיים בגוגל, אופטימיזציית אתר האינטרנט בהתאם להגדרות מנועי החיפוש, ניתן לראות תוצאות כבר בשבועות הראשונים במיקום גבוה יותר במנוע החיפוש.

 • בניית אתרים בהתאמה אישית!

  CreativeDesignStudio הינה חברה מקצועית אשר מתמחה במתן פתרונות אינטרנטיים יעילים, אנו מתמחים בתחום בניית אתרים באינטרנט בהתאמה אישית לצורכי הלקוח, שימוש במגוון טכנולוגיות מתקדמות ועמידה בסטנדרטים המובילים, הזמן עוד היום אתר מקצועי!

 • שרותי עיצוב אתרים

  חברת CreativeDesignStudio מספקת שרותי עיצוב אתרים מקצועיים, ייחודיים ומודרניים תוך עבודה תחת הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום.

 • שדרוג שרתים 2013

  לכבוד השנה החדשה, Creative Design Studio עבר לחוות שרתים חדשה ובבעלותנו כעת שרתים חדשים ומשודרגים יותר המאפשרים תפקוד אופטימלי לכל סוגי אתרי האינטרנט, ללקוחות קיימים המעבר של האתר  לשרת החדש ייעשה ללא תשלום.

 • אחסון למקדמי אתרים

  Creative Design Studio מספקת שרות אחסון למקדמי אתרים אשר מאפשר  לאחסן אתרים שמקושרים אחד לשני באופן אשר יראה לגוגל כאתרים שונים אחד מהשני המאוחסנים על שרתים נפרדים.

 • חבילות אחסון

  Creative Design Studio שמחה לבשר כי חבילות אחסון אתרים שלנו עלו סוף סוף לאוויר, לפרטים ורכישה יש לפנות לדף צור קשר 

פיתוח אתרים על פי תקני W3C

 
כיצד ניתן להבטיח אתר אינטרנט מקצועי אשר לא רק יספק עבורנו מענה מקצועי לצרכינו השיווקיים בתור עסק המעוניין לפנות לקהל יעד פוטנציאלי ולמכור את שירותיו אלא גם אתר שמנועי החיפוש יראו אותו כאתר מקצועי? פנייה לחברה מקצועית לבניית אתרים, תאפשר תחילת תהליך פיתוח אתר האינטרנט בהתאם לתקנים המובילים והסטנדרטים הגבוהים אשר מחוקקים על ידי מכון התקנים הבינלאומי (W3C).
על מנת להבין מהם התקנים העיקריים אשר נדרשים בעת תהליך פיתוח אתר אינטרנט, נבין ראשית מדוע יש בכלל צורך בהם.
 

כיצד בניית אתר על פי תקני W3C תורם עבורנו ?

בשל ריבוי דפדפנים וגרסאות דפדפן שונות הפועלים על פי קוד פתוח וללא השגחה עליונה כלשהי, נוצר מצב בו אתרי אינטרנט רבים אינם מוצגים באופן אופטימלי באותם הדפדפנים, אותו הדבר ניתן לייחס את הצגת אתר האינטרנט במכשירי המובייל השונים והצורך בהתאמת האתר לרזולוציית המכשיר.
מכון התקנים הבינלאומי W3C פיתח תקנים וסטנדרטים אופטימליים על מנת לאפשר הצגת האתר באופן האידאלי ביותר.
באמצעות פיתוח מקצועי של אתר האינטרנט ניתן לתרום לא רק לאחוז המרה גבוה יותר מאחר והגולש רואה באתר כאתר מקצועי בכל גרסאות הדפדפן ומכשירי המובייל אלא גם לאפשר סריקה אופטימלית יותר של האתר מצד מנועי החיפוש, על ידי אופטימיזציית קוד בהתאם לתקנים ובכך לאפשר את דירוגו של האתר לתוצאות החיפוש הגבוהות ביותר וכך לאפשר חשיפה מקסימלית.
 

תקנים וסטנדרטים עיקריים אשר יש להתמקד עליהם

כפי שציינתי קודם לכן כיום עבודה על פי תקנים מבטיחה אחוז ניכר ממקצועיות אתר אינטרנט והיותו כלי שיווק אופטימלי.
עם עד לפני כמה שנים היינו רואים אתרים פשוטים אשר משלבים בסך הכל מספר תמונות, תפריטים וכפתורים וזהו, כיום הרי והשתנה סטנדרט בניית אתרים באינטרנט וניתן לראות אתרים בשיטת ה- Web Styling המודרנית עם שילוב מצגות נעות, אפקטים, עיצובים מרהיבים, תבניות ייחודיות וממשק משתמש נוח וידידותי.
 • HTML 5 – תקן זה לשפת התכנות הידועה HTML נועד על מנת לאפשר קוד אחיד ותקין לאור ריבוי מכשירי המובייל בעלי התמיכה ברשת האינטרנט וריבוי דפדפנים שהציגו שלא כראוי את האתר. באמצעות HTML 5 בעת בניית אתר אינטרנט ניתן לבצע מגוון פעולות אשר דרשו קודם לכן עבודה וסיבוכיות רבה מצד המתכנתים וכעת ניתן לבצע את אותן הפעולות באמצעות מספר פקודות פשוטות. כמו כן, מנועי החיפוש מייחסים חשיבות רבה יותר בדירוג אתרי אינטרנט הבנויים על פי טכנולוגיית HTML 5
 • CSS3 – תקן נוסף הוא שפת ה- CSS אשר נועדה להפריד את העיצוב מהתכנות בעת עבודה עם HTML ובאמצעותה ניתן לשלוט במראה האתר מבחינת פריסתו, צבעים, תבניות ועוד.
 • התאמה למכשירי המובייל – באמצעות עיצוב אתרים רספונסיבי ניתן להבטיח את התאמת אתר האינטרנט לרזולוציית מכשירי המובייל השונים והצגתו באופן אופטימלי עבור הגולש.


כל זכויות שמורות לאתר DigitalCMS