DigitalCMS | מהו תחום בניית אתרים
מהו תחום בניית אתרים
 • חיפוש עבודה בשניות!

  אנו גאים להציג את האתר החדש לחיפוש עבודה ופרסום משרות דרושים. gamix.co.il דרושים מאפשר מגוון אפשרויות פרסום משרות ללא תשלום.

 • בניית אתרים שיווקיים

  CreativeDesignStudio מתמחה בבניית אתרים בפן השיווקי ומתמקדת במטרותיו של האתר לטווח הרחוק  כאשר היא דוגלת להתאים את האתר בהתאם לקהל היעד הפוטנציאלי של העסק ומימוש החזון העסקי.

 • קידום אתרים מקצועי

  חברת Creative-Design-Studio מספקת שרותי קידום אתרים מקצועיים בגוגל, אופטימיזציית אתר האינטרנט בהתאם להגדרות מנועי החיפוש, ניתן לראות תוצאות כבר בשבועות הראשונים במיקום גבוה יותר במנוע החיפוש.

 • בניית אתרים בהתאמה אישית!

  CreativeDesignStudio הינה חברה מקצועית אשר מתמחה במתן פתרונות אינטרנטיים יעילים, אנו מתמחים בתחום בניית אתרים באינטרנט בהתאמה אישית לצורכי הלקוח, שימוש במגוון טכנולוגיות מתקדמות ועמידה בסטנדרטים המובילים, הזמן עוד היום אתר מקצועי!

 • שרותי עיצוב אתרים

  חברת CreativeDesignStudio מספקת שרותי עיצוב אתרים מקצועיים, ייחודיים ומודרניים תוך עבודה תחת הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום.

 • שדרוג שרתים 2013

  לכבוד השנה החדשה, Creative Design Studio עבר לחוות שרתים חדשה ובבעלותנו כעת שרתים חדשים ומשודרגים יותר המאפשרים תפקוד אופטימלי לכל סוגי אתרי האינטרנט, ללקוחות קיימים המעבר של האתר  לשרת החדש ייעשה ללא תשלום.

 • אחסון למקדמי אתרים

  Creative Design Studio מספקת שרות אחסון למקדמי אתרים אשר מאפשר  לאחסן אתרים שמקושרים אחד לשני באופן אשר יראה לגוגל כאתרים שונים אחד מהשני המאוחסנים על שרתים נפרדים.

 • חבילות אחסון

  Creative Design Studio שמחה לבשר כי חבילות אחסון אתרים שלנו עלו סוף סוף לאוויר, לפרטים ורכישה יש לפנות לדף צור קשר 

מהו תחום בניית אתרים

 

בניית אתרים מתחילה לרוב בתכנון או אפיון דרישות האתר, השירותים או התכנים שיוצעו בו, פעולתו והצגתו לגולשי האינטרנט. בד"כ מעורבים בבניית האתר אנשי מקצוע, כגון מתכנתים או גרפיקאים.

תהליך בניית אתר יכול לקחת פרק זמן קצר או ארוך בהתאם לרמת המורכבות הנדרשת. בדרך כלל לאחר סיום תהליך בניית האתר, יחלו תהליכים מקבילים של קידום אתרים במניעי חיפוש או פרסום באינטרנט על מנת להביא לידי מיצוי את היתרון שבבניית האתר.
משתמשים רבים במנועי חיפוש צופים רק בתוצאות המתקבלות בראש הנדרש. לרוב חברות קידום אתרים פועלות בשיטה של תיאום ציפיות עם הלקוח. כלומר, מבוצע סקר שוק התחלתי טרם תחילת העבודה ומוצעת ללקוח אסטרטגיית פעולה מומלצת, תוך תמחור המייצג את זמן והיקף העבודה הצפוי.
 

בניית אתרים בפלטפורמות טכנולוגיות מובילות

עד לא מזמן כניסה עסקית לאינטרנט הייתה קלה יחסית. כל שהתבקש היה הקמת אתר ופרסום של כמה באנרים באתרים שונים או במייל. היום לעומת זאת, יחד עם התפשטות האינטרנט לתחומים אחרים בחיינו כמו צפייה מרובה בסרטים\סדרות\סרטונים וניהול קשרים חברתיים, הנושא הפך למורכב יותר.
 
בתחום העיצוב הגרפי,התוכנה שמשתשים בה היא פלש, תוכנה לאנימציה, ניתן לעשות בה גם אתרים אבל מומלץ יותר לעשות בHTML. בפלאש ניתן להעלות גם קטעי וידאו וסאונד. תוכנה פופלרית לבניית אתרי אינטרנט אינטראקטיביים בכך שהיא מתמחה ביצירת אנימציות, שימוש בטכנולוגיות דו ממד, תלת ממד, יצירת אפקטים ויזואליים וקוליים ועוד . 
 
כשלקוח רוצה לבנות אתר, עליו לשאול את עצמו מספר שאלות:
לקוח שניגש לחברה לבניית אתרים צריך לדעת מה הוא רוצה לעשות באתר שלו,
מה המטרה שלו באתר? מי קהל היעד שלו? באיזה שפות הוא רוצה את האתר? האם הוא צריך קטלוג מוצרים? האם יש לו את התקציב המותאם?
ברגע שהלקוח יבוא עם ידע של מה שהוא רוצה ושהוא שאל את עצמו את כל השאלות האלה,העבודה של מעצב האתר תהייה יותר קלה להבנה של הלקוח.
 

בניית אתרים ככלי שיווק אופטימלי

היום עולם האינטרנט והטכנולוגיה  רודף אותנו לכל מקום, אם זה בבית,בבית קפה, במשרד.
היום יש גם את עידן הסמארטפונים והפלאפונים המשודרגים שיש גם שם גישה לאינטרנט מה שבעצם גרם לנו למשהו פשוט ונוח.
לכן רוב החברות היום בונות אתרים בשל הגלישה המרובה ברשת האינטרנט בכל זמן ומקום, הם יודעים שהחשיפה שם היא יותר מהירה וקלה, ובשביל לפרסם את עצמם יותר חזק הם צריכים אתר, את הפרסום\החשיפה הזאת שיותר תקדם אותם ותעזור להם.


כל זכויות שמורות לאתר DigitalCMS