DigitalCMS | מהו קידום אתרים בגוגל
מהו קידום אתרים בגוגל
 • חיפוש עבודה בשניות!

  אנו גאים להציג את האתר החדש לחיפוש עבודה ופרסום משרות דרושים. gamix.co.il דרושים מאפשר מגוון אפשרויות פרסום משרות ללא תשלום.

 • בניית אתרים שיווקיים

  CreativeDesignStudio מתמחה בבניית אתרים בפן השיווקי ומתמקדת במטרותיו של האתר לטווח הרחוק  כאשר היא דוגלת להתאים את האתר בהתאם לקהל היעד הפוטנציאלי של העסק ומימוש החזון העסקי.

 • קידום אתרים מקצועי

  חברת Creative-Design-Studio מספקת שרותי קידום אתרים מקצועיים בגוגל, אופטימיזציית אתר האינטרנט בהתאם להגדרות מנועי החיפוש, ניתן לראות תוצאות כבר בשבועות הראשונים במיקום גבוה יותר במנוע החיפוש.

 • בניית אתרים בהתאמה אישית!

  CreativeDesignStudio הינה חברה מקצועית אשר מתמחה במתן פתרונות אינטרנטיים יעילים, אנו מתמחים בתחום בניית אתרים באינטרנט בהתאמה אישית לצורכי הלקוח, שימוש במגוון טכנולוגיות מתקדמות ועמידה בסטנדרטים המובילים, הזמן עוד היום אתר מקצועי!

 • שרותי עיצוב אתרים

  חברת CreativeDesignStudio מספקת שרותי עיצוב אתרים מקצועיים, ייחודיים ומודרניים תוך עבודה תחת הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום.

 • שדרוג שרתים 2013

  לכבוד השנה החדשה, Creative Design Studio עבר לחוות שרתים חדשה ובבעלותנו כעת שרתים חדשים ומשודרגים יותר המאפשרים תפקוד אופטימלי לכל סוגי אתרי האינטרנט, ללקוחות קיימים המעבר של האתר  לשרת החדש ייעשה ללא תשלום.

 • אחסון למקדמי אתרים

  Creative Design Studio מספקת שרות אחסון למקדמי אתרים אשר מאפשר  לאחסן אתרים שמקושרים אחד לשני באופן אשר יראה לגוגל כאתרים שונים אחד מהשני המאוחסנים על שרתים נפרדים.

 • חבילות אחסון

  Creative Design Studio שמחה לבשר כי חבילות אחסון אתרים שלנו עלו סוף סוף לאוויר, לפרטים ורכישה יש לפנות לדף צור קשר 

מהו קידום אתרים בגוגל

ההחלטה על מעבר העסק אל עבר רשת האינטרנט היא אמנם החלטה נבונה, אך על מנת לנצל את הפוטנציאל הרב אשר אתר אינטרנט טומן בתוכו יש צורך בהשגת מודעות באינטרנט, על ידי מודעות בעל האתר יהנה מחשיפה מרובה, פנייה אל קהל יעד מתאים, יחס המרה גבוה מגולש לצרכן והגדלת הרווחים כמובן, אך על מנת להשיג מודעות לא מספיק אתר אינטרנט אשר בנוי מקצועית ובעל עיצוב ייחודי ואטרקטיבי, יש צורך בקידום אתרים מקצועי.

 

אם כך מהו קידום אתרים מקצועי ?

קידום אתרים נועד על מנת לצבור מודעות ברשת האינטרנט, זאת ניתן להשיג באמצעות דירוג במקומות הגבוהים במנועי החיפוש השונים ובעיקר בגוגל אשר נחשב למנוע החיפוש המוביל, אך על מנת להגיע לתוצאות החיפוש הגבוהות במנועי החיפוש יש צורך קודם כל בקידום אתרים, וכשאני מדבר על קידום אתרים אני מדבר על ייעול אתר האינטרנט לגולשים, ביצוע אפטימיזציה כללית על כל תוכן האתר, החל מהקוד ועד למחקר מילות מפתח, מעבר על התכנים ושיפור הכתיבה והתוכן ובניית מערך קישורים איכותי.
 
בכדי לקבוע כיצד לדרג אתר אחד על פני השני, מנוע החיפוש גוגל באמצעות צוות מומחים פיתח אלגוריתם אשר מורכב מפרמטרים רבים אשר לא ידועים לאף מקדם ובאמצעותן ניתנת אינדיקציה למנוע החיפוש האם אתר זה עומד בפרמטרים אלו וכיצד הוא עומד בהם ביחס השוואתי אל אתרי אינטרנט אחרים באותו תחום.
כך שבעת סריקת האתר על ידי עכבישי הסריקה של גוגל, ניתן יהיה לבחון האם האתר עומד בקריטריונים אלו או לא.
 
בין הפרמטרים העיקריים יש להתמקד ב;
 • אופטימיזציית תוכן – בנייה וכתיבת תוכן איכותי לגולש אשר מתמקד בתחום, רלוונטי ומקצועי ומספק את המידע האיכותי ביותר עבור הגולש תחת ערך החיפוש שלו.
 • מחקר מילות מפתח – ביצוע מחקר מילות מפתח אודות הביטוי אותו הינכם מעוניינים לקדם יכול לתרום לכם רבות, באמצעות מחקר זה תדעו את נפח החיפוש אודות כל ביטוי ומה כדאי לקדם, את נפח התחרות סביב אותו ביטוי ומדדים חיוניים נוספים.
 • בניית מערך קישורים – קישורים מעידים על רלוונטיות התוכן והרצון של דומיינים אחרים לקשר אליכם מאחר והתוכן שלכם מקצועי ואיכותי, בניית מערך קישורים רחב בו הקישורים מגיעים ממקורות מקצועיים תורם רבות לקידום האתר, יש כמובן לבצע מעקב סביב המערך על מנת לבדוק אם לא שונה מיקום הקישור מדף ראשי לדף פנימי לדוגמה.
 • טיפוגרפיה – תורת הטקסט, הקפדה על ריווח, סדר בטקסט, כותרות לפי חשיבות התוכן בטקסט, וכל מה שנדרש לבניית טקסט תקין וקריא לגולש.
 • תמונות וסרטוני וידאו – במידה והינכם מחליטים לעלות קבצי מדיה להרחיב על התוכן באתר, יש צורך בכתיבת alt text לתוכן על מנת ומנועי החיפוש יוכלו לקרוא את קבצי המדיה.


כל זכויות שמורות לאתר DigitalCMS