DigitalCMS | בניית תפריט קישורים
בניית תפריט קישורים
 • חיפוש עבודה בשניות!

  אנו גאים להציג את האתר החדש לחיפוש עבודה ופרסום משרות דרושים. gamix.co.il דרושים מאפשר מגוון אפשרויות פרסום משרות ללא תשלום.

 • בניית אתרים שיווקיים

  CreativeDesignStudio מתמחה בבניית אתרים בפן השיווקי ומתמקדת במטרותיו של האתר לטווח הרחוק  כאשר היא דוגלת להתאים את האתר בהתאם לקהל היעד הפוטנציאלי של העסק ומימוש החזון העסקי.

 • קידום אתרים מקצועי

  חברת Creative-Design-Studio מספקת שרותי קידום אתרים מקצועיים בגוגל, אופטימיזציית אתר האינטרנט בהתאם להגדרות מנועי החיפוש, ניתן לראות תוצאות כבר בשבועות הראשונים במיקום גבוה יותר במנוע החיפוש.

 • בניית אתרים בהתאמה אישית!

  CreativeDesignStudio הינה חברה מקצועית אשר מתמחה במתן פתרונות אינטרנטיים יעילים, אנו מתמחים בתחום בניית אתרים באינטרנט בהתאמה אישית לצורכי הלקוח, שימוש במגוון טכנולוגיות מתקדמות ועמידה בסטנדרטים המובילים, הזמן עוד היום אתר מקצועי!

 • שרותי עיצוב אתרים

  חברת CreativeDesignStudio מספקת שרותי עיצוב אתרים מקצועיים, ייחודיים ומודרניים תוך עבודה תחת הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום.

 • שדרוג שרתים 2013

  לכבוד השנה החדשה, Creative Design Studio עבר לחוות שרתים חדשה ובבעלותנו כעת שרתים חדשים ומשודרגים יותר המאפשרים תפקוד אופטימלי לכל סוגי אתרי האינטרנט, ללקוחות קיימים המעבר של האתר  לשרת החדש ייעשה ללא תשלום.

 • אחסון למקדמי אתרים

  Creative Design Studio מספקת שרות אחסון למקדמי אתרים אשר מאפשר  לאחסן אתרים שמקושרים אחד לשני באופן אשר יראה לגוגל כאתרים שונים אחד מהשני המאוחסנים על שרתים נפרדים.

 • חבילות אחסון

  Creative Design Studio שמחה לבשר כי חבילות אחסון אתרים שלנו עלו סוף סוף לאוויר, לפרטים ורכישה יש לפנות לדף צור קשר 

בניית תפריט קישורים

בניית תפריט קישורים מגוון לאתר .

 
כבעלי עסקים  לא מספיק  לנו להקים אתר אינטרנט , למעשה זהו השלב הראשון . האתר יכול להיות מושקע  ויפה , ואינך מבין למה אתרים שנראים פחות טוב משלך כל כך מצליחים ?על קידום אתרים כבר שמעת ? 
אז מהו בעצם קידום אתרים?  - אלו בעצם מנועי חיפוש שמאפשרים לגולשים אשר מחפשים נושא מסוים באינטרנט, למצוא את האתר הרלוונטי לפי מילות חיפוש , אנחנו  כגולשים באינטרנט מסתכלים לרוב על התוצאות שמופיעות בראש הפירמידה . 
 
בתחום קידום האתרים קיימים מספר פרמטרים עיקריים לשיפור דירוג אתרך בתוצאות החיפוש .בגלישה ברשת האינטרנט ישנם קישורים במנוע בחיפוש הנקראים לינקים.הלינק  שהוא האמצעי  מקשר בין  הדף הנוכחי לדף האחר.
 

קישורים:

קישורים מבלוגים 

בלוג- מה זה בעצם? ולמה זה משמש אותנו כגולשים באינטרנט? 
בכל אתר אינטרנט, שבו יש רשומות (“פוסטים")  העוסקים  במאמרים, חדשות , חוויות של הכותב או של הקוראים ,ישנם בלוגים שמלבד הקריאה יש אפשרות לנו כקוראים להגיב על הבלוג  או לפתח רב שיח עם קוראים אחרים . ניתן בכל בלוג לשים קישורים לאתרים שונים, וכך בעצם לקדם אתרים שאנו ממליצים עליהם ..
 
קישורים מאתרים רלוונטים 
כחלק מהפרמטרים המובלים בבניית מארג קישורים יעיל ודינמי נימנים קישורים מאתרים רלוונטים למילת המפתח המרכזית . 
 
לינק-LINK- לינק הוא קישור מאתר לאתר או מעמוד מסוים או לעמוד אחר .
בדרך כלל סימון הלינק עם העכבר ולחיצה על דאבל קליק, תגרום לפתיחת העמוד/האתר החדש. 

קישורים מהחלפות בין בעלי אתרים 

החלפת קישורים (באמצעות לינק) היא בעצם קבלת קישור לאתר שלך מאתר אחר ולהפך. החלפת קישורים עם אתרים אחרים לדוגמא: בעלי עסקים אשר רוצים לעשות בניהם החלפת קישורים בעלי דירוג גבוהה או נמוך ,מקדמות את מילת החיפוש אותה הם  בתור בעלי עסק ירצו  לקדם בגוגל ולשפר את כמות הכניסות לאתר.  
 

קישורים  מרשתות חברתיות 

רשתות חברתיות- זה קבוצה של אנשים/ מכרים/ חברים/ משפחה ואפילו אנשים שלא פגשנו מעולם ,שמתקיים בניהם קשר,  הרשת שכולנו מכירים שהיא הרשת החברתית הפופלארית מכולן היא הפייסבוק.

פייסבוק

פייסבוק היא הרשת החברתית המובילה ביותר בעולם , יש ברשת הזאת למעלה מ500 מיליון משתמשים. בפייסבוק ניתן לכתוב "פוסטים" / להעלות תמונות/להתכתב עם חברים/ ניתן להקים קבוצות של איגודים מקצועיים, בעלי עסקים וכדומה . כיום, כל בעל עסק מקדם את עצמו דרך רשת חברתית כלשהי או שיש לו דף נחיתה אל האתר אינטרנט שלו. הוא מקדם כך את האתר ע"י :שיתופים ללינק , לייקים, מספר אנשים המתעניינים הנחשפים  אל האתר . 
 

טוויטר

טוויטר -הנה גם רשת חברתית הפועלת באמצעות " ציוצים" כפי שמכנים את זה .  הציוצים בטוויטר שלא כמו בפייסבוק מתפרסמים לכלל החברים( אין אפשרות לפרטיות /או לבחור את האנשים אותם תרצה לשתף) 

 
מילת מפתח(קישור)  היא המילה החשובה ביותר …


כל זכויות שמורות לאתר DigitalCMS