DigitalCMS | בניית חנות וירטואלית לחנויות תכשיטים
בניית חנות וירטואלית לחנויות תכשיטים
 • חיפוש עבודה בשניות!

  אנו גאים להציג את האתר החדש לחיפוש עבודה ופרסום משרות דרושים. gamix.co.il דרושים מאפשר מגוון אפשרויות פרסום משרות ללא תשלום.

 • בניית אתרים שיווקיים

  CreativeDesignStudio מתמחה בבניית אתרים בפן השיווקי ומתמקדת במטרותיו של האתר לטווח הרחוק  כאשר היא דוגלת להתאים את האתר בהתאם לקהל היעד הפוטנציאלי של העסק ומימוש החזון העסקי.

 • קידום אתרים מקצועי

  חברת Creative-Design-Studio מספקת שרותי קידום אתרים מקצועיים בגוגל, אופטימיזציית אתר האינטרנט בהתאם להגדרות מנועי החיפוש, ניתן לראות תוצאות כבר בשבועות הראשונים במיקום גבוה יותר במנוע החיפוש.

 • בניית אתרים בהתאמה אישית!

  CreativeDesignStudio הינה חברה מקצועית אשר מתמחה במתן פתרונות אינטרנטיים יעילים, אנו מתמחים בתחום בניית אתרים באינטרנט בהתאמה אישית לצורכי הלקוח, שימוש במגוון טכנולוגיות מתקדמות ועמידה בסטנדרטים המובילים, הזמן עוד היום אתר מקצועי!

 • שרותי עיצוב אתרים

  חברת CreativeDesignStudio מספקת שרותי עיצוב אתרים מקצועיים, ייחודיים ומודרניים תוך עבודה תחת הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום.

 • שדרוג שרתים 2013

  לכבוד השנה החדשה, Creative Design Studio עבר לחוות שרתים חדשה ובבעלותנו כעת שרתים חדשים ומשודרגים יותר המאפשרים תפקוד אופטימלי לכל סוגי אתרי האינטרנט, ללקוחות קיימים המעבר של האתר  לשרת החדש ייעשה ללא תשלום.

 • אחסון למקדמי אתרים

  Creative Design Studio מספקת שרות אחסון למקדמי אתרים אשר מאפשר  לאחסן אתרים שמקושרים אחד לשני באופן אשר יראה לגוגל כאתרים שונים אחד מהשני המאוחסנים על שרתים נפרדים.

 • חבילות אחסון

  Creative Design Studio שמחה לבשר כי חבילות אחסון אתרים שלנו עלו סוף סוף לאוויר, לפרטים ורכישה יש לפנות לדף צור קשר 

בניית חנות וירטואלית לחנויות תכשיטים

חנויות תכשיטים באינטרנט - מהיצרן לצרכן

שנת 2015 הביאה עמה התחדשות טכנולוגית ענפה שלא פסחה על תחום התכשיטנות. עד לפני זמן מה, תחום התכשיטים היה תחום סגור ורק בעלי מוניטין ומותגים בינלאומיים הצליחו לשרוד בתעשייה הגועשת והלא יציבה. כיום, ניתן להבחין כי ברחבי הארץ והעולם צצות חנויות פרטיות רבות בהן סוחרים קטנים מוכרים את מרכולתם ולעיתים קרובות משמשים גם כסוחרי זהב ויהלומים.

האינטרנט קידם את בעלי החנויות הקטנות במהלך העשור האחרון עשרות צעדים קדימה, עם אפשרות חשיפה למאות אלפי גולשים בארץ ומאות מיליונים בעולם: גוגל הציג את השדרה הראשית של האינטרנט - הרי הוא "מנוע החיפוש". רבים נהרו להשתמש בכלי הפרסום הממומן של גוגל ADWORDS או קידמו את אתרם באמצעות חברה לקידום אתרים(SEO).

קטלוג תכשיטים ורטואלי - מטבעות אירוסין לעגילים

כחלק מכל אתר אינטרנט של חנות תכשיטים, ניתן למצוא את הקולקציה המעודכנת ביותר ואת קטלוג המוצרים של החברה. אתרי אינטרנט רבים פותרים את בעיית הנגישות וכבר בשלב הראשוני מתאימים את האתר לשימוש בטלפונים ניידים ומכשירי tablet. אנו רואים בעלי עסקים רבים שמשתמשים בפתרון Bootstrap המאפשר גלילה של header(חלקו העליון של הדף) ובכך תצוגה קבועה של התפריט ולוגו האתר.

כאשר אנו בוחנים את תחום התכשיטים ככלל ואת קטלוג טבעות אירוסין בפרט, אנו מוצרים כי טכנולוגיית JavaScript היא המובילה בקרב מפתחים ברשת. התקדמותה של הטכנולוגיה הביאה חידושים לשוק וספריות חדשות שאמורות להחליף את טכנלוגיית Php/mysql, לדוגמא: node.js, angular.js וריאקט. הטכנולוגיות החדשניות האלו, מתבססות על שפת JavaScript הוותיקה אשר קיימת עוד משנות ה90 המאוחרות. אין ספק כי העתיד טומן בחובו התפתחויות מעניינות לתחום התכנות בשנים הקרובות.

רכישה באינטרנט - האם זה בטוח?

כמו רבים, גם אני חושש מקניות באינטרנט; לא רק בגלל האבטחה, אלא גם בגלל שלעיתים קרובות לא ניתן לדעת האם פרטי האשראי נשמרים או נמחקים לאחר הרכישה. אך תנו לי להרגיע אתכם, רבים מהאתרים לא שומרים את פרטי האשראי כלל וכלל, ואף עובדים עם מערכות סליקה אמינות או בינלאומיות כגון Paypal. את הדומיינים שלי אני רוכש בחברת godaddy באמצעות כרטיס אשראי, חברה המוכיחה כי האמינות לפני הכל והאבטחה חייבת להיות 100%.

 כל זכויות שמורות לאתר DigitalCMS