DigitalCMS | אינפוגרפיקה, מהי וכיצד היא תורמת לנו
אינפוגרפיקה, מהי וכיצד היא תורמת לנו
 • חיפוש עבודה בשניות!

  אנו גאים להציג את האתר החדש לחיפוש עבודה ופרסום משרות דרושים. gamix.co.il דרושים מאפשר מגוון אפשרויות פרסום משרות ללא תשלום.

 • בניית אתרים שיווקיים

  CreativeDesignStudio מתמחה בבניית אתרים בפן השיווקי ומתמקדת במטרותיו של האתר לטווח הרחוק  כאשר היא דוגלת להתאים את האתר בהתאם לקהל היעד הפוטנציאלי של העסק ומימוש החזון העסקי.

 • קידום אתרים מקצועי

  חברת Creative-Design-Studio מספקת שרותי קידום אתרים מקצועיים בגוגל, אופטימיזציית אתר האינטרנט בהתאם להגדרות מנועי החיפוש, ניתן לראות תוצאות כבר בשבועות הראשונים במיקום גבוה יותר במנוע החיפוש.

 • בניית אתרים בהתאמה אישית!

  CreativeDesignStudio הינה חברה מקצועית אשר מתמחה במתן פתרונות אינטרנטיים יעילים, אנו מתמחים בתחום בניית אתרים באינטרנט בהתאמה אישית לצורכי הלקוח, שימוש במגוון טכנולוגיות מתקדמות ועמידה בסטנדרטים המובילים, הזמן עוד היום אתר מקצועי!

 • שרותי עיצוב אתרים

  חברת CreativeDesignStudio מספקת שרותי עיצוב אתרים מקצועיים, ייחודיים ומודרניים תוך עבודה תחת הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום.

 • שדרוג שרתים 2013

  לכבוד השנה החדשה, Creative Design Studio עבר לחוות שרתים חדשה ובבעלותנו כעת שרתים חדשים ומשודרגים יותר המאפשרים תפקוד אופטימלי לכל סוגי אתרי האינטרנט, ללקוחות קיימים המעבר של האתר  לשרת החדש ייעשה ללא תשלום.

 • אחסון למקדמי אתרים

  Creative Design Studio מספקת שרות אחסון למקדמי אתרים אשר מאפשר  לאחסן אתרים שמקושרים אחד לשני באופן אשר יראה לגוגל כאתרים שונים אחד מהשני המאוחסנים על שרתים נפרדים.

 • חבילות אחסון

  Creative Design Studio שמחה לבשר כי חבילות אחסון אתרים שלנו עלו סוף סוף לאוויר, לפרטים ורכישה יש לפנות לדף צור קשר 

אינפוגרפיקה, מהי וכיצד היא תורמת לנו

 
לעתים אנו נתקלים במאמרים מאד אינפורמטיביים אשר מכילים אלף מילה ומעלה ואין לנו את הזמן או הרצון לקרוא את כל זאת על מנת להגיע להסבר אודות הנקודה שאליה הגענו מלכתחילה.
לשם כך נועדה אינפוגרפיקה, באמצעותה ניתן לתאר אלפי מילים באמצעות איור אחד או מספר איורים המלווים בתוכן טקסטואלי מינימלי שנועד להסביר אודות הנושא בצורה איורית ואופטימלית לגולש.
זוהי דרך מצוינת לעודד קריאה של מאמרים, ובמידה והנכם אנשים אשר מבינים מספר דברים בעיצוב גרפי תוכלו ליצור איורים משל עצמכם על מנת לספק את המטרה.
ישנם דרכים שונות ליצור ולהציג אינפוגרפיקה באתר אינטרנט, לכל דרך מטרה משלה.
 

אייקונים ולוגואים

הדרך הראשונה להצגת אינפוגרפיקה באתר האינטרנט היא באמצעות אייקונים אטרקטיביים , אייקונים מעוררים אצלנו אסוציאציה כלשהי ובאמצעותם אנו יודעים למה להתייחס כאשר הם מופיעים מולנו בצורה ויזואלית.
עיצוב אייקונים ולוגואים אינו תהליך פשוט מאחר ובתוך מבנה כה מינימליסטי צריך להוסיף מידע ולשלב את המסר המיועד.
 

גרפים, טבלאות, דיאגרמות ועוד

כאשר אנו מעוניינים להראות לקורא שינוי במגמה כלשהי, גדילה משמעותית של נתון אחד המושפע על פני נתון אחר ניתן לעשות זאת על ידי גרפים, ישנם מספר סוגי גרפים, גרף עמודות וגרף עוגה.
גרף עמודות בדרך כלל נועד לבדוק נתון X (המופיע בצורה אופקית) והשפעתו על נתון Y (המופיע בצורה אנכית) בעוד שגרף עוגה מראה את השלם ואת חלקיו ומאפשר לגולש להבין באופן יותר ויזואלי את תוכן הטקסט אשר מופיע.
גרף מהווה דרך מצוינת ללמוד את הפרטים והנתונים הסטטיסטיים בצורה פשוטה וידידותית לעין הקורא ומספקת מידע רב.
 

תרשימים 

איורים אינפוגרפיים יכולים לבוא גם בצורת תרשימים אשר באמצעותם ניתן להראות לקורא אודות דבר המובא מדבר אחר וכך ליצור תהליך שלם המורכב ממספר שלבים.
התרשים יכול גם להיות על דבר ספציפי כלשהו והשפעתו על מספר גורמים נוספים באמצעות הסבר פרטני לפרטים, שלבים ואירועים אשר נבעו אחד אחרי השני או אחד מהשני.
 
אנו רואים את השפעתה של האינפוגרפיקה כיום ביותר ויותר תחומים ומוקדים תקשורתיים, כלומר האינפוגרפיקה מהווה כלי משמעותי להעברת מסר ומידע בדרך יותר וויזואלית ואופטימלית לקהל היעד.
ניתן לראות זאת למשל בתחזית מזג האוויר כאשר אנו רואים אייקונים של שמש, גשם או מעונן חלקית, ניתן לראות זאת בחדשות כאשר קוראת תאונה כלשהי וישנו שחזור באמצעות איורים בשל חוסר תיעוד ועוד.


כל זכויות שמורות לאתר DigitalCMS