DigitalCMS | שירותי אירוח ואחסון
שירותי אירוח ואחסון
 • חיפוש עבודה בשניות!

  אנו גאים להציג את האתר החדש לחיפוש עבודה ופרסום משרות דרושים. gamix.co.il דרושים מאפשר מגוון אפשרויות פרסום משרות ללא תשלום.

 • בניית אתרים שיווקיים

  CreativeDesignStudio מתמחה בבניית אתרים בפן השיווקי ומתמקדת במטרותיו של האתר לטווח הרחוק  כאשר היא דוגלת להתאים את האתר בהתאם לקהל היעד הפוטנציאלי של העסק ומימוש החזון העסקי.

 • קידום אתרים מקצועי

  חברת Creative-Design-Studio מספקת שרותי קידום אתרים מקצועיים בגוגל, אופטימיזציית אתר האינטרנט בהתאם להגדרות מנועי החיפוש, ניתן לראות תוצאות כבר בשבועות הראשונים במיקום גבוה יותר במנוע החיפוש.

 • בניית אתרים בהתאמה אישית!

  CreativeDesignStudio הינה חברה מקצועית אשר מתמחה במתן פתרונות אינטרנטיים יעילים, אנו מתמחים בתחום בניית אתרים באינטרנט בהתאמה אישית לצורכי הלקוח, שימוש במגוון טכנולוגיות מתקדמות ועמידה בסטנדרטים המובילים, הזמן עוד היום אתר מקצועי!

 • שרותי עיצוב אתרים

  חברת CreativeDesignStudio מספקת שרותי עיצוב אתרים מקצועיים, ייחודיים ומודרניים תוך עבודה תחת הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום.

 • שדרוג שרתים 2013

  לכבוד השנה החדשה, Creative Design Studio עבר לחוות שרתים חדשה ובבעלותנו כעת שרתים חדשים ומשודרגים יותר המאפשרים תפקוד אופטימלי לכל סוגי אתרי האינטרנט, ללקוחות קיימים המעבר של האתר  לשרת החדש ייעשה ללא תשלום.

 • אחסון למקדמי אתרים

  Creative Design Studio מספקת שרות אחסון למקדמי אתרים אשר מאפשר  לאחסן אתרים שמקושרים אחד לשני באופן אשר יראה לגוגל כאתרים שונים אחד מהשני המאוחסנים על שרתים נפרדים.

 • חבילות אחסון

  Creative Design Studio שמחה לבשר כי חבילות אחסון אתרים שלנו עלו סוף סוף לאוויר, לפרטים ורכישה יש לפנות לדף צור קשר 

שרותי אירוח ואחסון

איחסון באינטרנט הינם שרותים הניתנים ללקוחות אשר יש בידיהם אתר אינטרנט (לרוב שרק נבנה על ידי חברה לבניית אתרים) ומעוניינים לאחסן אותו אצל ספקית אירוח ואחסון אתרים על מנת והאתר ישב על גבי שרת מוביל ויציב אשר יספק לאתר האינטרנט תפקוד באוויר, גיבוי מלא עם אפשרות לשחזור כל המידע למקרה ואתר האינטרנט נפל ועוד, שרותי אירוח ואחסון אתרים מועברים ללקוח על ידי חבילות אחסון המכילות מאפייני תוכן הרלוונטיים לצרכי אתר האינטרנט.
 

אירוח ואחסון אתרים בשירות עם סטנדרט גובה

רכישת שרותי אירוח ואחסון אתרים מיועד לכל מי שיש לו אתר אינטרנט ולא מיושב על שרת אחסון כבר, או אתרי אינטרנט אשר לא מרוצים מספקית שרותי האחסון הקודמת.
סוגי שרותי אירוח ואחסון אתרים אשר מסופקים על ידי החברה Creative Design Studio, הינם רבים ומגוונים על מנת להיות מכוונים לצרכיהם של כמה שיותר אתרי אינטרנט ולקוחות.
 

בין סוגי השרות המוצעים על ידינו ניתן למצוא;

 • שרת יעודי – Creative Design Studio מספקת שרתים ייעודיים לבעלי עסקים וחברות גדולות, שרת ייעודי הינו שרת בעל נפחי אחסון עצומים וניתן להשכרה לאתר אינטרנט אחד בדרך כלל לחברות גדולות המסוגלות להרשות לעצמן, שרת יעודי מתחלק לשלושה סוגים מיני שרת יעודי שזהו שרת המתופעל כמו שרת יעודי רגיל רק שהוא חולק את משאביו עם כמה אתרי אינטרנט אשר מאוחסנים עליו, ולכן הוא גם זול יותר. שרת ייעודי מנוהל אשר מנוהל על ידי ספקית שרותי האחסון אשר נרכשו, הספקית אחראית על תחזוקה ותקינות טכנית של השרת ואתר האינטרנט המאוחסן עליו, שרת ייעודי לא מנוהל, כאשר בעל האתר מנהל את השרת, בדרך כלל חברה עם הרבה כח אדם.
 • שרת וירטואלי (VPS) – שרת וירטואלי מתפקד עם אותם ביצועים כמו שרת ייעודי רק שכמות המשאבים אצלו קטנה יותר , הוא מתאים לחברות קטנות עם תזרים מזומנים נמוך, אך ניתן תמיד לשדרוג על פי צורכי החברה, יתרון בולט של שרת וירטואלי הינו היותו מחובר למספר שרתים פיזיים, כך שאם שרת אחד נופל השרת הוירטואלי אוטומטית מנתר לשרת הבא בלי שמורגש ברשת כלום.
 • אחסון אתרים שיתופי – כאשר מספר אתרי אינטרנט מיושבים על אותו שרת וחולקים בין משאביו השונים.
 • מערכות וירטואליזציה – מערכות אלו מסוגלות לחלק שרת ליותר משרת אחד ולחלק את משאביו למספר לקוחות בו זמנית, מאחר ואחוז ניצול המשאבים נמוך מאד , חסכון העלויות ניכר באופן משמעותי.
 • איחסון SEO - רכישות חבילות אחסון למקדמי אתרים מאפשרות קבלת כתובות IP שונות המובאות מבריכות C class שונות ובכך ליצור מערך קישורים אשר אינו קשור אחד לשני בעת אחסון על גבי אותו שרת, כמו כן ניתן לקבל מערכת ניוהל תוכן מתקדמת לניהול כולל של כל האתרים התומכים בכתובות ה IP אשר רכשתם מאתנו.

 

 

הסרטון הבא מראה לנו מדוע שרותי אירוח ואחסון אתרים חשובים ומסביר לנו אודות שרות זה.

Creative Design Studio מספקת שרותי אחסון מקצועיים ואמינים במחירים נוחים לכל כיס, לשרותכם מוקד תמיכה טכני פנימי וחיצוני כאשר ביחד מבצעים תמיכה כוללת של 24/7.


כל זכויות שמורות לאתר DigitalCMS