DigitalCMS | קידום אתרים
קידום אתרים
 • חיפוש עבודה בשניות!

  אנו גאים להציג את האתר החדש לחיפוש עבודה ופרסום משרות דרושים. gamix.co.il דרושים מאפשר מגוון אפשרויות פרסום משרות ללא תשלום.

 • בניית אתרים שיווקיים

  CreativeDesignStudio מתמחה בבניית אתרים בפן השיווקי ומתמקדת במטרותיו של האתר לטווח הרחוק  כאשר היא דוגלת להתאים את האתר בהתאם לקהל היעד הפוטנציאלי של העסק ומימוש החזון העסקי.

 • קידום אתרים מקצועי

  חברת Creative-Design-Studio מספקת שרותי קידום אתרים מקצועיים בגוגל, אופטימיזציית אתר האינטרנט בהתאם להגדרות מנועי החיפוש, ניתן לראות תוצאות כבר בשבועות הראשונים במיקום גבוה יותר במנוע החיפוש.

 • בניית אתרים בהתאמה אישית!

  CreativeDesignStudio הינה חברה מקצועית אשר מתמחה במתן פתרונות אינטרנטיים יעילים, אנו מתמחים בתחום בניית אתרים באינטרנט בהתאמה אישית לצורכי הלקוח, שימוש במגוון טכנולוגיות מתקדמות ועמידה בסטנדרטים המובילים, הזמן עוד היום אתר מקצועי!

 • שרותי עיצוב אתרים

  חברת CreativeDesignStudio מספקת שרותי עיצוב אתרים מקצועיים, ייחודיים ומודרניים תוך עבודה תחת הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום.

 • שדרוג שרתים 2013

  לכבוד השנה החדשה, Creative Design Studio עבר לחוות שרתים חדשה ובבעלותנו כעת שרתים חדשים ומשודרגים יותר המאפשרים תפקוד אופטימלי לכל סוגי אתרי האינטרנט, ללקוחות קיימים המעבר של האתר  לשרת החדש ייעשה ללא תשלום.

 • אחסון למקדמי אתרים

  Creative Design Studio מספקת שרות אחסון למקדמי אתרים אשר מאפשר  לאחסן אתרים שמקושרים אחד לשני באופן אשר יראה לגוגל כאתרים שונים אחד מהשני המאוחסנים על שרתים נפרדים.

 • חבילות אחסון

  Creative Design Studio שמחה לבשר כי חבילות אחסון אתרים שלנו עלו סוף סוף לאוויר, לפרטים ורכישה יש לפנות לדף צור קשר 

קידום אתרים

קידום אתרים דרך חברת Creative Design Studio הינו הפתרון המושלם לשגשוג העסק שלך ברשת האינטרנט וקידום לתוצאות הגבוהות במנועי החיפוש.

באמצעות הידע הנרחב של מחלקת הקידום שלנו, סקירה לעומר אחר כל פרמטר דירוג המשפיע על צורת הדירוג במנועי החיפוש בסופו של דבר.
 

במה תורם קידום אתר האינטרנט ?

כל אתר אינטרנט לאחר שהוא נבנה צריך להיות מקודם על מנת להוציא את המקסימום מהפוטנציאל החבוי באתרי אינטרנט, קידום אתר בנוי על אותו רעיון כמו הרצת קמפיין לקידום עסק מקומי, קיימים מספר פרמטרים המשפיעים על הקמפיין הזה וככל שהם יותר איכותיים כך הדירוג יהיה גבוה יותר, ולהפך.
כאשר הקידום עולה בהדרגה ליעד ניתן יהיה לראות חשיפה רבה יותר, תעבורת גולשים רחבה יותר, נתונים סטטיסטיים אחרים, יותר רכישות של מוצרים, מחזור כספי יותר גדול.
 

כיצד מתבצע תהליך הקידום ?

על מנת לקדם אתר אינטרנט עלינו להבין מה ברצוננו להשיג מהאתר, לאיזה קהל האתר פונה, האם אנו כאן כדי להעביר מסר כלשהו, לשווק מוצר או שירות כלשהו, בניית חנות וירטואלית או קידום חנות וירטואלית.
אחרי שאנו יודעים מהם היעדים אנו נתחיל לעבוד על פי מספר פרמטרים אשר ביחד מרכיבים אלגוריתם דירוג של גוגל.
 

בין הפרמטרים השונים המשפיעים על דירוג האתר

 • אופטימיזציית תוכן – כתיבת תוכן איכותית , שפה גבוהה , תוכן אשר מספק מידע רלוונטי לגולש בהתאם לחיפושו במנוע החיפוש, ניווט בין הדפים והתעמקות בדפים, טיפוגרפיה נכונה, התמקדות בביצוע מיטבי של גורמים אלו ישפרו את דירוג אתר האינטרנט שלכם.
 • מילות מפתח, הקפדה על יישום נכון של מילות מפתח , כלומר כתיבת מילות מפתח לא באופן מוגזם, עם הקשר אמין לתוכן דף האינטרנט והתמקדות במילת המפתח אותה ברצונכם לקדם.
 • מערך קישורים – קישורים איכותיים ממקורות טובים יתנו יותר סיכוי לדירוג מאשר קישורים מאתרים ירודים, יש לבדוק קישורים האם הם שבורים או מובילים לאתר כלשהו.
 • עבר חלק – גוגל הוציאה בשנים האחרונות מספר עדכונים אשר הושקו למטרה אחת בלבד, להלחם בספאם במנועי החיפוש ולהוריד דירוג של אתרים בעלי תוכן ירוד ולדרג למעלה אתרים איכותיים , עדכונים אלו נקראים פינגווין ופנדה, אתרי אינטרנט אשר נפגעו בעבר מהעדכונים הנ"ל סיכוי נמוך יותר שידורגו כל כך מהר חזרה.
 • קידום אתר ברשתות חברתיות - פתיחת דף פייסבוק תאפשר חשיפה מסיבית של קהל יעד חדש אשר לא הכרתם עד כה, סיוע לצרכן לפרסם אתכם על ידי לחיצה על כפתור הלייק יאפשר קול הצבעה למען דירוג במנועי החיפוש.

 

קידום אתרים

 

התמקדות בנקודות אלו ושיפורם באופן מתמיד, מאחר ויש לזכור שקידום זהו עסק תחרותי כאשר אתה מפתח עוד 20 מקדמים מפתחים בו זמנית מה שאתה מפתח ואם ברצונך להיות בתוצאות הראשונות עלייך תמיד להיות צעד אחד קדימה.


כל זכויות שמורות לאתר DigitalCMS